Rozpocznij rok szkolny z impetem! 4 wskazówki na dobry początek

Kolejny rok szkolny to kolejny rozdział w życiu, który właśnie rozpoczynasz. W tym właśnie momencie masz szansę zacząć wszystko na nowo. Czysta karta. Pusty dziennik, w którym nie ma żadnej jedynki oraz braków zadań… Coś pięknego! Zależy Ci na tym, by zrobić jak najlepsze wrażenie? W takim razie zastosuj się do poniższych rad! Gwarantujemy wielką szansę powodzenia tej misji!

 

 

  • Przygotuj odpowiedni plan!

Właściwa organizacja to podstawa, dlatego czym prędzej weź do ręki kartkę i długopis, by wszystko sobie rozpisać. Sprawdź plan zajęć i zastanów się nad tym, w jaki sposób rozłożyć obowiązki szkolne i pozaszkolne, by znaleźć czas na naukę i odrabianie pracy domowej. Pamiętaj, że właściwe przygotowanie do zajęć sprawi, że unikniesz przykrych sytuacji, a Twoi rodzice będą najszczęśliwsi na świecie, gdy zobaczą same dobre oceny!

 

  • Skompletuj wszystkie przybory

Chodzi oczywiście o to, by były one kompletne i kreatywne! Jeżeli zależy Ci na tym, by zabłysnąć wśród znajomych w klasie, wybierz oryginalne i zabawne wyposażenie. Temperówka imitująca jednorożca? A może piórnik w kształcie mleka? Możliwości masz wiele, więc przemyśl to mądrze!

 

  • Skomponuj oryginalną stylizację na zajęcia z wychowania fizycznego

Aktywność sportowa jest bardzo ważna, dlatego nie wymiguj się z uczestnictwa na zajęciach przy każdej możliwej okazji. To normalne, że nie zawsze będziesz miała ochotę na wysiłek, jednak uczucie po znakomitej grze w siatkówkę na pewno wszystko zrekompensuje. Żeby się do tego zmotywować jeszcze bardziej, pomyśl o oryginalnej stylizacji, w której zrobisz wrażenie na wszystkich dookoła. Co sprawdzi się najlepiej? Postaw na czarne legginsy dla dziewczyny LIVE w połączeniu z żółtym T-shirtem CAT. Modnie, wygodnie i niesamowicie stylowo. Chyba tak lubisz, prawda? ?

 

  • … i na co dzień!

Nie zapominaj oczywiście o tym, by zadbać o modny look również na co dzień! Świadomość tego, że wyglądasz stylowo doda Ci pewności siebie i sprawi, że chętniej przekroczysz próg szkoły każdego dnia. Jeżeli nie masz pomysłu na stylizacje, postaw na klasykę. Rebelowy T-shirt w połączeniu z jeansami to zawsze dobre rozwiązanie!

Wrzesień to doskonały moment na zmiany i postanowienia. Nieważne, czy zmieniasz swoją postawę, czy odświeżasz garderobę. Zmiany są dobre, a nawet konieczne. Weź los w swoje ręce i od tego miesiąca staraj się być jeszcze lepszą wersją siebie!