Poczuj wiosnę również na sobie!

Dziś pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, choć za oknami różnie to jeszcze wygląda. Nie przeszkadza mi to, jednak w zapoznaniu Was z dwoma zapachami, które myślę, że właśnie takim jej świeżym powiewem są. W zestawieniu przygotowałam dwa zapachy dla kobiet: Calvin Klein Eternity Moment oraz Acqua di Gioia Giorgio Armaniego :). Oba są moim zdaniem wspaniałe.

Calvin Klein Eternity Moment

Jak to śpiewają w pewnej piosence ,,Do zakochania jeden krok…”, a wiosna podobno temu sprzyja. Zapach Eternity Moment to kwintesencja najlepszych momentów z życia kobiet, w których można znaleźć wspomnienia pierwszych pocałunków, ukradkowych spojrzeń czy przypadkowych zbliżeń. Zdecydowanie jest to zapach niezwykle romantyczny, nawet swoją barwą delikatnego różu przypominający dojrzewające uczucie.

Wśród jego kompozycji zapachowej najpierw możemy upajać się słodkim, ale nieco nieśmiałym aromatem owoców: maliny, liczi, gujawy i melona, do którego dołączają potem wspaniałe nuty rozwijających się kwiatów jaśminu oraz piwonii, na koniec podbite zmysłowymi aromatami drzewnymi drzewa sandałowego, różanego oraz piżma. Ta mieszanka jest świeża i ekscytująca.

Perfumy te polecam szczególnie młodym dziewczętom, które czekają na swoją pierwszą prawdziwą miłość, tym w których już kiełkuje uczucie lub kobietom po prostu szczęśliwie zakochanym lubiącym wracać do początków waszej znajomości. Mi one niezwykle się podobają, gdyż tworzą wokół mnie aurę wiosny i zakochania, która zdecydowanie pozytywnie wpływa na moje samopoczucie.

Giorgio Armani Acqua di Gioia

Drugi zapach również świeży, delikatny, ale kryjący w sobie nutę nieco nieposkromioną, a wręcz wyzywającą to perfumy Giorgio Armani Acqua di Gioia. Z tymi powiążesz sobie swoje najlepsze wspomnienia spacerów nad brzegiem morza, pierwszych promieni słonecznych padających na Twoją skórę, letniego wietrzyku niosącego zapach kwiatów lub owoców, czy wiosennego lub letniego deszczyku, którego krople po prostu Cię orzeźwiają.

Mieszanka zapachowa tej wody toaletowej początkowo działa jak powiew świeżej bryzy oceanowej, gdyż wyczuwasz w niej cytrynę i miętę, które później zostają zastąpione wonią kwiatów – piwonii oraz jaśminu z energetyzującą nuta różowego pieprzu, co przenosi Cię do pięknych ogrodów, gdzie wszystko kwitnie. Na koniec zostaje Ci zafundowana słodka wariacja z cukru, cedru oraz francuskiego labdanum.

Perfumy te polecam szczególnie właśnie wiosną i latem lub w jesienne i zimowe dni, kiedy chcemy wrócić do letnich miesięcy. Są doskonałą opcją do noszenia na sobie każdego dnia i dla każdej kobiety :).

A na koniec życzę Wam przyjemnego spędzenia pierwszego dnia wiosny oraz jej pobudki za oknami ! 🙂