Jakie damskie perfumy lubią mężczyźni?

Zapachów używamy każdego dnia. Pozytywnie wpływają one na nasze samopoczucie, pomagają nam się odprężyć i zrelaksować. Śmiało można powiedzieć, że perfumy są naszą wizytówką – zapach jaki wybierzemy odzwierciedla bowiem nasz charakter i to jacy jesteśmy. Musi pasować do nas, do naszego stylu bycia czy ubierania się. Poza tym pachnidło dodaje nam atrakcyjności i pewności siebie, przykuwa uwagę płci przeciwnej, kusi i często zachwyca. Nierzadko właśnie perfumy mają wpływ na to, jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Jakie zapachy u kobiety najbardziej lubią mężczyźni?

Jakie perfumy wybierać, by przykuć uwagę mężczyzn?

Perfumy kwiatowo-owocowe działają na facetów jak afrodyzjaki. Szczególnie w ich guście są wyraziste, intensywne zapachy. Kobieta, skropiona takimi perfumami najczęściej daje sygnał, że jest pewna siebie i ma silny charakter. Takie aromaty potrafią jednak być również bardzo zmysłowe i tajemnicze.

Na męskie zmysły z pewnością działają także perfumy o lekkich, rześkich i delikatnych aromatach. Kojarzą się one ze skromnością, niewinnością, jak również przypisywane są paniom, o duszy romantyczki. Orzeźwiające zapachy dodają nam energii jak również pozytywnie nas nastrajają – tak właśnie jesteśmy też odbierani przez mężczyzn jako wesołe, energiczne kobiety.

Perfumy o cięższych aromatach, w którym możemy spotkać piżmo czy drzewo sandałowe według mężczyzn podkreślają naszą kobiecość, są tajemnicze i niezwykle zmysłowe. Kobieta skropiona takich pachnidłem emanuje elegancją oraz seksapilem.

Wybierając dla siebie odpowiedni zapach nie powinniśmy się kierować tylko i wyłącznie powyższymi kryteriami. Pachnidło musi do nas przede wszystkim pasować. Nie może drażnić naszych nozdrzy i sprawiać, że nie będziemy się z nim dobrze czuć. Szeroki wybór zarówno w perfumeriach internetowych jak i stacjonarnych gwarantuje nam to, że z pewnością znajdziemy dla siebie zapach, który idealnie wpasuje się w nasze gusta i jednocześnie podkreśli nasz charakter.

Więcej na temat perfum można przeczytać na stronie https://blog.esentire.pl/