Hugo Boss No.6 – nikt nie oprze się temu ponadczasowemu zapachowi

Silni, pewni siebie mężczyźni, którzy doceniają klasykę i minimalizm na pewno zatrzymają wzrok na opakowaniu tej wody toaletowej. Już samo pudełko przyciąga wzrok swoją stalowoszarą barwą, a genialnie ulokowany na boku i wyeksponowany czernią  napis ,,BOSS” kusi by wziąć je w swoje dłonie. W środku czeka na nas ciekawie zaprojektowany flakon przypominający butelkę, co jeszcze bardziej potęguje chęć zbadania jego zawartości. Po otwarciu i pierwszej aplikacji od razu czujesz świeżość, ale również powoli ogarniające Cię ciepło. Powoli zatracasz się w w nutach zapachowych, które zaczynają się przenikać.

Najpierw zatapiasz się w cytrusowych i owocowych aromatach. Możesz w tym momencie wyczuć woń cytryny, geranium, porostów, śliwki, bergamotki i japońskiego kwiatu wiśni. Później owioną Cie zapachy kwiatowo-przyprawowe, jak goździk, cynamon oraz mahoń, na koniec natomiast uderzy Cię wyczuwalna woń drzewa sandałowego, słodkiej wanilii, oliwki, cedru oraz wetiweri.

Cała ta kompozycja przyprawi Cię o zawrót głowy. Dzięki niej będziesz w stanie podkreślić cechy, którymi odznacza się praktycznie każdy mężczyzna XXI wieku, czyli dumę, męską siłę oraz postępowość. Dodatkowo zdecydowanie podkreśli on również Twoją elegancję oraz atrakcyjność, gdyż sam tymi atrybutami się cechuje.

Zapach powstał w 2008 roku i od tamtej pory jest jednym z najbardziej popularnych, wybieranych przez tysiące mężczyzn kosmetykiem. Wypróbuj go i Ty.