Calvin Klein Obsession Men – stań się czyjąś obsesją!

Ciężkie zadanie stoi przed mężczyznami, którzy chcą przyciągać do siebie kobiety jak magnes. Ale nie ma obawy, gdyż Calvin Klein w 1986 roku postawił wszystko na jedną kartę i stworzył wyjątkową mieszankę zapachową, która odniosła ogromny sukces. Dziś nadal cieszy się ona wśród panów uznaniem i pozostaje często wybieranymi przez nich perfumami.  Klein zamknął we flakonie swoje umiejętności, wiedzę oraz wyczucie smaku, dlatego powstał tak rewelacyjny zapach, który można ochrzcić prawdziwym ,,wabikiem” na damskie serca.

Opakowanie perfum jest zaprojektowane w prostym stylu, od razu widać w nim klasykę oraz minimalizm. Ale ważniejsze jest dla nas to, co ono kryje… W środku znajduje się ładna i zgrabna buteleczka, a w niej interesująca nas złoto-miodowa zawartość. Zapach, który jest afrodyzjakiem. Przyjrzyjmy się mu więc znacznie bliżej.

Po otwarciu flakonu i pierwszym spryskaniu zaczynamy czuć woń mandarynki oraz lawendy, przemieszanej ze słodkim cynamonem z limonką, kolendrą i bergamotką, co działa pobudzająco na kobiece zmysły. Następnie zapach przeradza się w ciekawe aromaty mirty, goździka, sosny, jaśminu, gałki muszkatałowej, szałwii oraz czerwonych owoców, na koniec zaskakując drzewem sandałowym, wanilią, piżmem, bursztynem, paczulą oraz wetiwerią. Te ostatnie nuty sprawiają, że nabierasz energii do działania.

Zapach tych perfum jest tak olśniewający, że zdecydowanie poleciłabym go mężczyznom namiętnym, pewnym siebie, pełnym pasji odznaczającym się nutą szaleństwa i spontanicznym podejściem do życia.